Utworzono: 22 listopad 2016

Co myślą o nas ludzie, czyli podsumowanie opinii klientów z roku 2016

Mamy już listopad i choć wciąż jeszcze odbieramy rezerwacje na okres świąteczno-sylwestrowy, sezon 2016 już praktycznie się skończył. Pierwszy rok działalności Domków Harklowa zmierza ku końcowi i warto byłoby przyjrzeć się z bliska opiniom naszych klientów.

W pierwszej kolejności gospodarze dziękują wszystkim gościom, którzy zdecydowali się wypełnić naszą ankietę. Dzięki państwa odpowiedziom mamy możliwość spojrzeć krytycznie na działalność obiektu i wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom w kolejnym sezonie.

Jak nietrudno się domyślić, w pierwszym roku działalności, praktycznie wszystkie ankiety dotyczyły pierwszych pobytów w obiekcie. Przeważająca większość naszych gości wypoczywała w gronie znajomych przez okres 1 do 4 dni.

Nasi goście przyznali nam w ankiecie bardzo wysokie noty: średnia ocen to 5,8 (Pytanie 11. W skali od 1 do 6 (gdzie 1 oznacza ocenę najniższą a 6 najwyższą) jaką notę wystawia Pan/i odwiedzanemu obiektowi?). Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za państwa uznanie. Bardzo miło jest wiedzieć, że nasze starania o dobre samopoczucie klientów i zadowolenie z wypoczynku nie idą na marne. Obiecujemy w przyszłym roku nie opuszczać standardów. Nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Nasi klienci szczególnie cenili sobie ciszę i spokój jaki towarzyszy otoczeniu obiektu. Uznanie zdobyła również Gospodyni, która w każdym przypadku stara się być pomocna i życzliwa.

Otrzymaliśmy również kilka informacji na temat braków lub niedogodności, które sprawiły naszym gościom kłopot. Te uwagi są dla nas niezwykle cenne, gdyż pozwolą nam na podwyższenie jakości usług w przyszłości. Poniżej kilka wybranych uwag, wraz z komentarzem:

1. Zadaszenie lub parasol na tarasie

Obecnie na tarasie domku znajduje się huśtawka z daszkiem. W przyszłym sezonie planowane jest dostawienie również niewielkiego stolika z parasolem.

 2. Zagospodarowanie terenu – oczko wodne, piaskownica, huśtawki

W naszych planach długoterminowych jest zorganizowanie niewielkiego placu zabaw na terenie obiektu, z piaskownicą i huśtawkami. Obecnie jednak skupiamy się na zakończeniu inwestycji w postaci dwóch kolejnych domków. Prosimy więc o cierpliwość.

 3. Ulotki, foldery informacyjne o atrakcjach w pobliżu

Obecnie staramy się umieszczać na naszej stronie internetowej jak najwięcej bieżących informacji o atrakcjach i wydarzeniach w najbliższej okolicy (zakładka „Atrakcje” oraz „Wydarzenia”). W przyszłości, na życzenie naszych klientów planujemy wydrukować kilka folderów o najciekawszych atrakcjach stacjonarnych. Niemniej, zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, aby uzyskać informacje o najbliższych wydarzeniach kulturalnych i lokalnych atrakcjach.

 

Za wszystkie Państwa uwagi i oceny dziękujemy. Postaramy się na bieżąco informować o kolejnych udogodnieniach i zmianach w obiekcie.

 

Pozdrawiamy

Zarząd i Gospodarze

 

 

Terminarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31